Hvem er vi

Gribliners

Yderligere information kontakt:


Katja Køhler       

Bente Aagaard   

Jacob  B. Vind

Bente Arnkjær

Merethe Rasmussen

Preben  Larsen

Tilmelding til events



email: katja@gribliners.dk

email: bente-aagaard@gribliners.dk

email: jacob@gribliners.dk

email: bente-arnkjaer@gribliners.dk

email: merethe@gribliners.dk

email: preben@gribliners.dk

email: tilmelding@gribliners.dk



Tlf. 20 86 06 93

Tlf. 20 77 81 18

Tlf. 20 10 05 31

Tlf. 29 85 44 79

Tlf. 60 74 97 85

Tlf. 21 74 54 19

Hvem er vi:

Vi er en lille klub, hvor der er plads til alle med godt humør, der elsker at danse til god musik, som både kan være country og non-country.


 

Hvor danser vi:

Vi danser i Kulturhuset Helsinge, Store sal,

Skolegade 43, 3200 Helsinge



Klubbens instruktører:

Katja Køhler  - Øvet+

Bente Aagaard  - Let øvet+og Begynder

Preben Larsen   - Let øvet+ og NYT Begynderhold


    Foreningens bankforbindelse:


Nordea Bank

Reg.nr. 2418 - kontonr. 8974 327 210


Mobilpay  -  81635